AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
catering_150_150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

Sexuologická poradna
poradna_sex 

Poradna sexuologa - ON CLINIC ON CLINIC je velmi úspěšné soukromé zdravotnické zařízení s pobočkami v Praze a Brně, které se zabývá léčbou sexuálních poruch u mužů - jedním z nejrozšířenějších a zároveň jedním z nejméně diskutovaných handicapů, který sužuje řadu mužů na celém světě. ON CLINIC, jejíž první ordinace vznikla v Izraeli v roce 1989, vypracovala a zavedla do praxe lékařsky dokonale připravenou metodu, která spolu s důležitými psychologicky podpůrnými faktory vytváří ideální prostředí pro úspěšnou léčbu problémů jako jsou poruchy erekce a předčasná ejakulace. Hlavním lékařským konzultantem a jedním z otců této metody je Dr. Abraham Sidi, profesor urologie na renomovaných univerzitách jak v Izraeli, tak i v USA a ve Francii, a člen prestižních urologických společností. V této době působí na světě již více než 80 poboček ON CLINIC v zemích jako Austrálie, Mexiko, některé evropské státy a samozřejmě Izrael. V celosvětovém měřítku je na klinikách ošetřováno přes 120.000 pacientů ročně a úspěšnost léčby dosahuje neuvěřitelných 93%
Pokud máte nějaký sexuální problém diskrétně ho s Vámi vyřešíme. Na této stránce se podívejte, jestli některý z dotazů už nebyl zodpovězen.
www.clinic.cz/poradna_onclinic.shtml Pokud ne, prostřednictvím našeho formuláře je Vám a Vašim dotazům zdravotnické zařízení ON CLINIC plně k dispozici. Dotazy budou zodpovězeny do 7 dnů.<<   <   01 02 ... 52 53 54 55 56 57 58 ... 107 108   >   >>
Otázka: Manžel bisexuál 2
LN
18.03. 2013
Ještě jsem zapoměla uvést, že manžel má moc rád anální styk. Ze začátku našeho vztahu jsme jej provozovali, ale já z toho moc nadšená nebyla a později jsem to odmítala a manžel stále naléhal a ještě někdy i nedávno se mě na to ptal. S mužem by si ten anální styk dopřát mohl...
Odpověď: RE: Man�el bisexu�2
20.03. 2013
V tomto případě musím odpovědět, že potřeba análního sexu nebo záliba v něm nemá co dělat se sexuální orientací. Jsou muži, kteří si v něm libují (a i některé ženy), koneckonců v análním otvoru je spousta nervových zakončení, jež dovedou dotyčnou (nebo dotyčného) ke snazšímu orgasmu. Ale i ti heterosexuální muži, kteří si medí nad tím, že mají penis v užší a těsnější dírce, nebo jim jen chutná zakázané ovoce, si neumějí představit, že by totéž dělali do mužské díry.
Je to něco podobného, jako líbání. To je stejně dobře možné mezi oběma pohlavími jako anální sex. Ale heterosexuální muž si rozhodně nedá francouzský polibek s mužem, ačkoli i ten má ústa a jazyk.
Otázka: Manžel bisexuál
LN
18.03. 2013
Dobrý den, žiji s manželem již 10 let, z toho sedm let jsme manželé. Máme dvouletou holčičku. Od té doby, co jsem otěhotněla prochází náš vztah krizí a manžel se hodně změnil. Dříve mne opravdu miloval, zahrnoval něžnostmi, byl pozorný, sex s ním byl úžasný, často jsme se mazlili a naustále se mne dotýkal i na veřejnosti. Toto s těhotenstvím a údajně s mými přibranými kily ustalo a on se jakoby uzavřel do sebe. Ani náš sexuální život není, co býval.Ale teď k jádru problému. Seznámili jsme se tak, že jsme se přes inzerát , kdy nám dvoum kamarádkám odpověděl můj přítel a jeho kamarád a šli jsme na dvojité rande. Mě s přítelem to vyšlo, kamaráce s tím kamarádem ne, sice skončili v posteli, ale spát s ní nechtěl. Můj manžel s kamarádem dříve vídal často, buď ještě u rodičů nebo si chodili s manželm někam zapařit a pak chodil na návštěvy k nám domů a tyto návštěvy bývaly většinou do nočních hodin, já jsem si pak šla už lehnout a on s manželem bývali vzhůru. Teď už se sice tak často nevídají, protože se odstěhoval do jiného města. Má sice dlouhodobou přítelkyni, ale děti nemají a údajně má sice pro ní už dva roky prsten, ale ještě jí ho nedal. A co se nestalo. Nedávno byl s manželem pařit a přišli ve čtyři ráno a manžel mě požádal, zda bych si nešla lehnout k dcerce do pokojíku a on s přítelem budou spát v ložnici, přijel prý autem, šli kousek od nás do hospody a on se opil, tak prý aby nemusel pěšky přes celé město. Já byla rozespalá, tak jsem mu místo v posteli uvolnila. Ale pak mi docvaklo, že je to nějaké divné. Asi po půl hodině jsem je ještě slyšela jak si tam něco šuškají a pak mám dojem, že jsem zaslechla i nějaké dvě heknutí nebo co to bylo, ale tím si nejsem jisté, protože v paneláku jsou slyšet různé věci. A když jsem šla asi po další hodině dělat malé mléko, stále si tam šuškali. Mám prostě obavu, že můj manžel spí se svým nejlepším přítelem. Jsem z toho neš´tasná a nevím, co mám dělat. Přijde mi i , že když je s ním, nebo když se s ním baví po telefonu, je manžel úplně jiný, než když se baví s jinými muži. A ten jeho přítel, rozhodně nepůsobí nijak mužným dojmem, spíše naopak. Jen mi přijde divné, že by si to za tak dlouhou dobu, jak se znají, ještě nevyřešili, nevím. Jinak manžel se dívá po ženách a rád se snimi baví. Mám prostě dojem, zda není bisexuál. Nevím, jak takovou situaci řešit. Když jsem se manželovi svěřila s mým podezřením ráno po té noci, tak řekl, že jsem paranoidní a blázen, dokonce to řekl hned tomu příteli, když vstal, co si o ních myslím, tak mi to oba vyvraceli, ale přišlo mi to divné, nějak mi ta jejich reakce neseděla. Myslím, že normální chlapi by se tomu zasmáli a nevyvraceli to tak vážně, jako oni dva. Prosím poraďte.
Odpověď: RE: Manžel bisexuál
20.03. 2013
Máte pravdu, že je skutečně divné, když vás o tom oba s vážnou tváří přesvědčují. Heterosexuální muži by většinou opravdu reagovali tak, že by se vám vysmáli a ještě to dávali jako dobrý vtip dál. Ani to, že jste si onoho večera šla lehnout jinam, není zrovna znakem fungujího manželství po milostné stránce.
Co se týče menší frekvence sexu, to s tím nemusí mít nic společného. Po narození dětí se toho spousta změní, a to buď u muže, u ženy nebo u obou. Stres, vypjetí a neustálá 24hodinová péče o děti, v kombinaci se snahou uživit rodinu, vede k tomu, že na sex pak už nezbývá invence.
Bylo by potřeba si o tom všem, co vás trápí, s manželem co nejrychleji promluvit. Ale ne ve fázi rozčilení nebo doma jen tak mimochodem u plné pračky. Pozvěte ho někam na romantickou večeři do pěkné restaurace. Dělejte, jako by to bylo před lety, kdy jste spolu začínali. A své otázky mu nevnucujte nijak agresivně. Spíše se mu snažte vnutit, že kdyby jeho něco moc trápilo, snažila byste se dělat přesný opak současného stavu. Tzn. obětovala cokoli pro to, aby byl šťastný. Tak to přece máme, když někoho milujeme. A nyní jste tím, kdo se trápí vy - a on, pokud vás opravdu miluje nebo mu na vás skutečně záleží - by se měl umět vcítit do toho, proč to trápení přišlo a jaký na tom má díl viny on sám. Ženy totiž většinou mají šestý smysl. A nevím jak, ale poznají, když něco není v pořádku. Proto vás musím - asi - zklamat, ale i na vašem šestém smyslu něco asi bude. Třeba ne všechno, ale bude. Držím palce!
Otázka: pohlavni styk
kamila
17.03. 2013
Dobry den, prosim vas chtela jsem se zeptat jak je mozne, ze mam s partnerem pohlavni styk a jemu se behem styku stane to,ze mu klesne. Ovsem pochvili se mu znovu penis ztopori a dojde u neho k vyvrcholeni. Toto klesnuti se behem styku opakuje nekolikrat.
Predem dekuji za odpoved
Odpověď: RE: pohlavni styk
20.03. 2013
Paradoxně se na tuto otázku ptal pan Michal - hned odpověď pod vámi.
Nevím, jak dlouhý máte styk, ale doporučuji změny poloh, protože pak je i vzrušení a stimulace efektivnější a silnější. Pokud váš styk trvá i přes půl hodiny, dá se očekávat, že erekce nebude pokaždé stejně silná - a může dojít i k ochabnutí. Máte ale dobrého partnera, že se tím nenechá vykolejit a psychicky rozhodit, a je schopen nové erekce. Někteří muži berou ochabnutí penisu, které je skutečně přirozené, během sexu za osobní selhání a nejsou schopni nové erekce.
Otázka: stopoření penisu
Michal
11.03. 2013
Dobrý den, mám dotaz. Je mně 32 let, s partnerkou jsem asi měsíc a problém spočívá v tom, že mám kolísavou výkonnost ve stopoření penisu. Někdy vše funguje dobře a tak jak má, to znamená, že si sex užijeme až do konce bez přerušení, ale často se stane to, že mě penis při pohlavním styku změkne a někdy i úplně klesne, pak opět trvá delší dobu, třeba i 20 minut než můj penis opět nastartujeme a jdeme na věc. Znervózňuje mě to. Prosím o jakoukoliv radu jak tenhle problém odstranit. Nahlodává to mojí psychiku. Děkuji moc.
Odpověď: RE: stopo�penisu
15.03. 2013
Jde o běžnou věc, s níž se setkal každý muž. Doporučuji si s tím nelámat hlavu, oněch 20 minut se věnovat jiným druhům sexu (např. uspokojování partnerky jazykem apod.) a ono to zase přijde. Pokles bývá dán především tím, když dojde k oslabení vzrušivých podnětů. Například - střídejte více polohy, více se uvolněte, používejte pomůcky apod. Pak je i menší riziko tohoto faktoru.
Otázka: problém s erekcí
josef matoušek
07.03. 2013
zdravím, potřeboval bych poradit, co mám dělat. Už delší dobu nemůžu dosáhnout erekci a jsem z toho neštastný. Je mi 53 let a beru spoustu léků. Mám štitnou žlázu, vysoký tlak, astma, rozedmu plic. Užívám: foradil, miflonid, spirivu, prothazin a někdy i diazemam. Už tím trpím asi 2 roky, můžete mi poradit? Děkuji.
Odpověď: RE: problém s erekcí
15.03. 2013
Doporučuji návštěvu sexuologa. Po podrobném vyšetření se dohodnete na dalším postupu, případně i na úpravě léků.
<<   <   01 02 ... 52 53 54 55 56 57 58 ... 107 108   >   >>
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid