AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
neon-club-_150x150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

Sexuologická poradna
poradna_sex 

Poradna sexuologa - ON CLINIC ON CLINIC je velmi úspěšné soukromé zdravotnické zařízení s pobočkami v Praze a Brně, které se zabývá léčbou sexuálních poruch u mužů - jedním z nejrozšířenějších a zároveň jedním z nejméně diskutovaných handicapů, který sužuje řadu mužů na celém světě. ON CLINIC, jejíž první ordinace vznikla v Izraeli v roce 1989, vypracovala a zavedla do praxe lékařsky dokonale připravenou metodu, která spolu s důležitými psychologicky podpůrnými faktory vytváří ideální prostředí pro úspěšnou léčbu problémů jako jsou poruchy erekce a předčasná ejakulace. Hlavním lékařským konzultantem a jedním z otců této metody je Dr. Abraham Sidi, profesor urologie na renomovaných univerzitách jak v Izraeli, tak i v USA a ve Francii, a člen prestižních urologických společností. V této době působí na světě již více než 80 poboček ON CLINIC v zemích jako Austrálie, Mexiko, některé evropské státy a samozřejmě Izrael. V celosvětovém měřítku je na klinikách ošetřováno přes 120.000 pacientů ročně a úspěšnost léčby dosahuje neuvěřitelných 93%
Pokud máte nějaký sexuální problém diskrétně ho s Vámi vyřešíme. Na této stránce se podívejte, jestli některý z dotazů už nebyl zodpovězen.
www.clinic.cz/poradna_onclinic.shtml Pokud ne, prostřednictvím našeho formuláře je Vám a Vašim dotazům zdravotnické zařízení ON CLINIC plně k dispozici. Dotazy budou zodpovězeny do 7 dnů.<<   <   01 02 ... 54 55 56 57 58 59 60 ... 107 108   >   >>
Otázka: potíž
Mischel
17.02. 2013
Dobrý den, chci se zeptat, co mam dělat,když se můj kluk snaží do mě proniknout, jenže mě to strašně bolí. Má moc veliký penis, usnadní nám to rubrikant?? děkuji za odpověď
Odpověď: RE: potíž
27.02. 2013
Lubrikant může pomoci, co se týče vlhkosti, ke snadnějšímu pronikání, ale bolest bude spíše způsobena opravdu partnerovou nadměrnou velikostí. Doporučuji, aby pronikal postupně, určitě ne až na konec pochvy, ale jen dokud se vám to líbí. Kombinujte i jiné než koitální praktiky, třeba to pomůže i vzrušení vaší vagíny. Doporučuji, abyste postupně takto trénovali (a i vy sama z hlediska tréninku poševního svalstva - třeba při masturbaci i mimo ni) - pokud spolu vydržíte, problém bude zapomenut. Při dlouhodobém svazku se totiž pohlavní orgány obou partnerů velikostně přizpůsobují...
Otázka: erekce při pohlavním styku
michal
16.02. 2013
Dobrý den, mám prosbu. Nemohu dosáhnout při pohlavním styku s partnerkou erekce. Nemám problém ze zvrušením, mohu souložit třeba 45 minut v kuse, ale erekce se nedostaví. Musí mně pak uspokojit masturbací a pusou. Z partnerkou jsem asi 3 týdny, před tím jsem byl 4 roky sám a hodně jsem masturboval. Je možné, že jsem si na tenhle druh usokojení moc navyknul a bude trvat delší dobu, než se na partnerku adaptuji, nebo myslíte, že je to zdravotní problém? Při minulém šestiletém vztahu jsem onen problém neměl. Hodně mně to psychicky ničí. Děkuji za radu.
Odpověď: RE: erekce p�hlavn�styku
27.02. 2013
Asi jste měl na mysli ejakulaci, nikoli erekci. Může to být dáno tím, o čem píšete, ale taky může jít o to, že málo měníte polohy, intenzitu sexu či partnerka dostatečně neprožívá sex. Pokud budete dostatečně vzrušený a ona šikovná, jistě ejakulace do pochvy přijde. Zkuste třeba pro začátek myslet na něco, co jste nikdy v posteli nedělal, ale úchvatně vás to vzrušuje. Třeba že to teď děláte veřejně nebo s prostitutkou - jak uznáte za vhodné...
Ale jinak: co by za to mnohá žena dala, že vydržíte tak dlouho souložit! Většina si stěžuje, že nejsou uspokojeny a partner už dávno »byl«...
Otázka: orgazmus
katka
13.02. 2013
Dobry vecer.Jak je mozne ze jsem nikdy nedosahla toho praveho orgasmu??
Odpověď: RE: orgazmus
27.02. 2013
Bohužel z Vašeho dotazu není patrné, kolik je Vám let, ani zda jste už dosáhla otgasmu alespoň při masturbaci. Ale většinou to chodí tak, že ženy pravidelného orgasmu dosahují ve vyšším stádiu pohlavní zralosti - hlavně po třicítce. Jisté procento žen (uvádí se až jedna pětina) však pravého orgasmu nedosáhne nikdy - přesto mohou zažívat plnohodnotný sexuální život, kdy mohou být náruživější než orgastické kolegyně.
Jinak doporučuji v sekci novinek na tomto portálu článek o několika typech orgasmů - třeba tam nejdete inspiraci a spustíte to, co jste dosud nezažila, jiným způsobem, než jste se o to až dosud pokoušela.
Otázka: Nadrženost
Raro
11.02. 2013
Dobrý den, je mi 16 a jsem panic. Vždy když se dívám na porno nebo mastubuji tak dojde k ejakulaci strašně brzy. Někdy u porna jen tak sedím aniž bych masturboval a prostě &#039;&#039; se udělám&#039;&#039;. Mám strach že až budu mít poprvé sex tak to bude trapné, jestli dojde k předčasné ejakulaci. Zároven jsem bez masturbace neustále nervózní. Jsem na ní téměř závislí. Mohl by jste mi poradit jak oddálit ejakulaci? A zmírnit závislost na masturbaci nadrženost. Děkuji.
Odpověď: RE: Nadr�enost
27.02. 2013
Ve vašem věku je zcela normální, že máte masturbaci velmi často. Není to nic neobvyklého a nelámal bych si nad tím hlavu. Teprve s příchodem dalších starostí, které se s věkem prohlubují ve všech sférách, přestane být sex tím dominantním, protože zaměstnanost (a tím nemyslím jen v práci) je nepřítelem erotiky.

Co se týče předčasného vyvrcholení při případné souloži, záleží hodně na dívce. S vaší výkonností ji rychle uspokojíte druhým, třetím či dalším číslem. Zkuste i při masturbaci oddalovat ejakulaci, pak pokračovat a zase v daný moment na chvíli přestat. Je to dobrý trénink výdrže, který mnozí pánové používají a v pozdějším věku si i pochvalují.
Otázka: Erekce
Tomíno
05.02. 2013
Ještě jednou já.
Je mi 60. Jsem vitální, zdravý a svůj věk si absolutně nepřipouštím! Před devíti měsíci jsem se seznámil se 24letou dívkou, se kterou žijeme ve společné domácnosti. Mazlíme se, laskáme a ona mne velmi vzrušuje. Nikdy však nedosáhnu takové erekce, abychom mohli uskutečnit soulož! Jsem tím hodně frustrován ale také překvapen, neboť do našeho seznámení jsem fungoval normálně a souložil jsem zcela pravidelně.Vyzkoušel jsem již přípravek jako je AMANTE či E-REX24 ale bez valného výsledku. Jen mám na ní ještě větší chuť, ovšem stále bez dostatečné erekce. Také jsem vyzkošel různé erekšní kroužky, které mi erekci udrží jen malou chvíli. Dle mé praktické lékařky mám vysoký tlak, na což jsem dostal léky které pravidelně beru. nepociťuji však naprosto žádnou změnu ve svém organismu. Cítím se stále stejně jako před těmito léky. Vykonávám velmi namáhavou práci, která mne však nikdy neunaví natolik abych neměl chuť milovat se se svou mladou partnerkou. Jsem z toho zoufalý a hledám pomoc na těchto stránkách. Pomůže mi někdo?
Odpověď: RE: Erekce
27.02. 2013
Potvrzuje se, co jsem napsal níže. Pokud máte na partnerku chuť (navzdory tlaku a namáhavé práci) a erekce se nedostaví, bude to buď psychická nebo zdravotní komplikace. Bez návštěvy lékaře se ale více nedozvíte.
<<   <   01 02 ... 54 55 56 57 58 59 60 ... 107 108   >   >>
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid